Skoči na vsebino

Vtisi s srečanja na Mobikrogu 24.9.05

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
446 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 798
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Aja, sem pa res KRE*EN... skoraj bi pozabil :napaka

Tudi jaz se moram zahvalit nekomu, da sem sploh prisel domov na lastnih kolesih :ok2 Bohloni torej Mitji (da mi je skrajsal poceno cev za vodo), Eddyu (za vleko do boksov), Propelerju (za prevoz do avtomobila), Damjanu (da mi je odstopil sedez zraven Eddya), pa se Toniju, da mi je pomagal odzracit hladilni sistem... HVALA, fantje :bow Vsem se bom simbolicno oddolzil s pijacko (nekaterim ze jutri v Przancku), z Mitjo bova pa tudi se kako drugace poracunala, saj mi je dejansko prihranil avtovleko... svaka vam cast! :metalc
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hostese, where da fak so ble hostese? :eek Mater, sem bil prevec zacopan v menjavo gum :napaka

Kaj se bos zdaj ven vlekel... se ti si mi eno speljal in jo potem nekam tako dobro skril, da je nisem vec nasel :lmao

Ej model, malo heca... upam, da si potem zrihtal tiste probleme s hlajenjem :ok2
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 869
  • Avtomobil: e39 530dTA

Hostese, where da fak so ble hostese? :eek Mater, sem bil prevec zacopan v menjavo gum :napaka

Kaj se bos zdaj ven vlekel... se ti si mi eno speljal in jo potem nekam tako dobro skril, da je nisem vec nasel :lmao

Ej model, malo heca... upam, da si potem zrihtal tiste probleme s hlajenjem :ok2

yep yep, vse je super, sam ko sem ga tisal, me je obrnilo....na full a ne...pa je temperatura skocila iz sredine (kazalec) do naslednje črtice...in se mi je zdelo cudno...samo sem stal na mestu skor minuto...(ko me je obrnilo) ker sm biu....5cm od ograje...hehehe, drgac pa zdej cool, avto je potem še kar vlekel in vlekel in vlekel......

Ja uno sm ti pa tko skril...da je res nebi mogu najdt,....je bla skor skos z mano v avtu :hillbilly

Enkrat e39, vedno e39!  :ok2

Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

Pismo so me lepo ujeli...mislm, moj vamp :laugh

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

jaz sem bil na mkju samo do 13ih pa mislim da je jerryju driftanje se kar slo glede na to da ma mehko podvozje pa brez spere, seveda pa je se kar veliko vaje da bo podobno lukovemu ali cimpovem driftanju :ok

In fotelje namesto sportnih sedezev... ti bom jutri pokazal svoja uboga kolena v przancku, ce prides (auuuu.press) :skrbast

Ja, za naslednjic torej pridejo noter sportni zici, servo volan in malenkost predelano podvozje, potem bo slo pa zares :evil ...ce ga ne bom seveda vmes prodal (dokler je se cel... ZAENKRAT, bi rekel Jonas Z.)... :laugh
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ja uno sm ti pa tko skril...da je res nebi mogu najdt,....je bla skor skos z mano v avtu :hillbilly

Je ze v redu :grin Mi bos pa zato drugic moral dve pripeljat... eno za vracilo, drugo za obresti... :rofl
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

@Jerry, po pravici, kolkrat te je zaspinal na stezi :ok2

Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Uau, slike so veliko povedale in seveda vaši vtisi in po vsem tem lahko sklepam, da ste se res imeli lepo. :ok

Mogoče kdo ve koliko Avtov je bilo na srečanju?
Prikaži več možnosti

tonibmwkp
tonibmwkp

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 690
  • Avtomobil: BMW635csi Bmw E60 M525 I

No,moram povedati da je bilo lepo organizirano in da smo se Tom in jaz lepo imeli. :ok
Tuning by Toni!
Old german school!
I LOVE THE DARK SIDE OF LIFE!!!!
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

Jutri vam sporočim več od statistike: št. obiskovalcev, število voznikov, itd.

Zdaj pa pod tuš in spat. Komaj preživela.

Hvala vsem, ki ste prostovoljno in nesebično priskočili na pomoč kjerkoli sem vas potrebovala. :metalc
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

@Jerry, po pravici, kolkrat te je zaspinal na stezi :ok2

Po pravici povedano: sploh nisem stel... velikokrat :laugh
Prikaži več možnosti

bavarc_54hp
bavarc_54hp

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 131

Mater ravnanje blatnika v ograji mi ni bilo glih v planu. Sem mislu, da je vec skode, pa ubistvu sploh nic ni. Razen udarjenih blatnikov in prask na feltni. Tako da sem kar dobre volje ratal.

Me je pa totalno razpizdilo, ko prileti 20 ljudi s fotkici, da bi poslikal blatnike. Pa kaj je vam ljudje? Zame je avto kot del mene, in ce se avtu kaj zgodi, je to tako kot bi se meni. In udarjeni blatniki je tako kot da bi mi en roko spipal, vi pa bi to vse radi poslikal. :crazy Bom se naslednjic zalepu na ograjo pri 200kmh, da bo velik zvitga pleha in prav fajn krvav, pa potem slikajte...

"Battle" z rumenim M3jem je bil meni cist kul. Ubistvu res edina kulska stvar. Nisem bil tolk hitrejsi, da bi ga lahko mirno prehitel, ampak jaz sem za vsako ceno hotel mimo, on pa me je za vsako ceno hotel zadrzat zadaj :beer . Lahko bi ga dvakrat odrezal, sam cist mozno, da je on tudi tok trmast kot jaz, pa se ne bi pustil odrezat, pa bi potem bil dvojni masaker. Tako sem pac probal tam po zunanjem delu odpeljat, pa je bilo tam mal prevec peska, pa sem bil potem hiter na travi in v ograji. Kriv sem sam, lahko bi se tudi lepo za njim vozu (sam jebat, to bi bil pa dolgcas)

Eddy, hvala tebi in kolegu, ker sta sla pometat pisto. Mogoce mal debilno, ker sem vama rekel, da ni treba. Dolzen sem vama pivo za dober namen. Lahko pa se raje tako zmenimo, zdej ker sem tolk razpaljen, takoj ko postrihamo blatnika, grem spet dol, pa ce Eddy imas cas, gres z mano. Ce ne druzga sem ti dolzen par krogov. Pa bo padu dober cas, ali pa zalepimo CSLa na ograjo. :ok Jutri v Przancku dam pa se za eno rundo, da bo folk pesti drzal.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Komaj preživela.

Lej jo lej... kaj bi sele rekla, ce bi se peljala z mano :laugh :laugh :laugh

No, ko smo ze ravno pri tem: Gerchy in ostali moji "sovozniki", kaksen se vam je zdel moj stil voznje? :ok2
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

@bavarc: res dobr stroj ni kej...leti pa tut ta stvarca...k sreci se je vse dobro izteklo...sam res pa ne razumem folka, kaj majo od tega ce slika praske na avtu....verjem jutr bo na suxu....z naslovom: CSL se je sesul na MK :crazy

Ampak ne se sekirat....k bojo vidl slike, se bojo smejal, ker se skor nc ne vid....

Kaj nej recem..........še vedno se mi ne sanja, da sm pr 80kmh letel počez v ovinke :crazy

Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 399
  • Avtomobil: E46 M3, E70 X5

Ka dej bavarc... CSLa si pocu ? :jok
Jao... moje sozalje. Jst bi se jokal od sile.
Ampak tako je to - vedno ko gres na pisto obstaja moznost da bos sel domov z vecjimi ali manjsimi poskodbami.

Kaj pa cas ? Si izmeril kaj dobrega ?

A bos 16.10. doli ? Jst pridem po vsej verjetnosti malo Mazdico razpihat da vidim kolk je 13 let stara jajca konkurencna CSLu :ok2
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 533
  • Avtomobil: M4,M3

@bavarc_54hp hvala bogu,da se ni zgodilo nič hujšega na tvoji lepotici......vsi smo bili v badu,ko smo zvedli da te je odneslo :jok Moraš pa priznati,da je Aljoša(rumeni M3) car za volanom...njegov avto je popolnoma serijski in vozil je z 4 leta starimi izrabljenimi gumami....
Kupim csl platišča za M3 ---> ps me!
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik

a 16.10 je spet? UUUUUUUUU morm feltne pa gume nekje dobit :ok2

Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 764
  • Avtomobil: BMW

jp 16.10 štromar organizira :ok

@bavarc_54hp Še enkrat hvala za prečudovitih nekaj krogov, res razturaš, avto je pa samo :eek2 zdej koncno vem kaj se pravi DOBER avto :ok

Pa tud čas 1:08 med ogrevanjem gum in z mojimi malenkostnimi 90 kilami ni kar tako! :ok kapo dol

Drugac pa cestitke vsem drifterjem res razturate :metalc
Prikaži več možnosti

bmw M3 cabrio
bmw M3 cabrio

Addicted to M POWER

• Uporabnik
  • Sporočil: 596
  • Avtomobil: 1Xbmw 2xmercedes-benz

Super organizirano,lukamarko,cimpi,eddy in domžalčan so razturali,predvsem luka :ok :ok :ok :metalc :metalc Jerry je bil tudi prava skica :ok
Z bavarcem sočustvujem,sam hvala bogu da nič hudega.
Dvoboj z aljošem(rumeni m3) je bil super.
Res super organizirano in ves folk je cool :ok

P.S. sam ta zvok od m3 csl je pa orgazem :-D :metalc
M3 e46 2002:mznak,MB E55 AMG 2004,MB SL AMG 2002:mljask
Prikaži več možnosti

bavarc_54hp
bavarc_54hp

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 131

@cruiser

Ni panike, dve vdolbini, vsaka na enem blatniku.

Ce bo lepo vreme, bom 16.10 dol.

Casi danes 1.08 in gor. Sam 1.07 bo slo, za vec bomo pa se videli (mogoce se z kaj zvitega pleha, ampak sej ves kako pravijo no pain no gain)

@Poslanec

Z Aljoso se poznava. Ni pene. :-D Sem vesel, da se je koncalo kot se je. Ker lahko bi se tudi tako, da bi ga jaz na koncu ciljne odrezal (to je bilo kaksen krog pred mojim izletom - sem ze imel v namenu ta manever, pa sem potem odustal od tega, ker je bilo prevec riskantno) in ta manever bi se lahko koncal, da bi
a) Aljosa spustil mene naprej
b) bi oba trcila
c) Aljoso bi jaz odrezal, jaz se odpeljal naprej, on mogoce koncal v ograji

Raje vidim, da se je koncalo kot se je, kot pa da bi se zgodila varianta b ali c. Sploh c bi bila kriza, jaz bi trdil, da sem bil hitrejsi in bi me moral spustit naprej, on da sem ga izsilil... Sedaj ko razmisljam, sem kar zadovljen z razpletom. Zamisli, da bi kaksen od avtov zapel za robnik in se zacel prevracat... :crazy
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.