Skoči na vsebino

Neaktivnost kluba #2

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
139 odgovorov v temi
eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Ogledi BMW tovarn, so nekaj, kar brez kluba ne gre.

Z največjo željo po ponovnem ogledu BMW Mobile tradition! :ok

Če je namen klub spet postavit na noge (v pravem pomenu besede), sem zraven. Itak bo letos organiziranih veliko panoramskih in piknikov.

Klub na papirju brezveze da obstaja, če ni dogodkov in druženj... :)
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Pridi na OZ, kot rečeno, manjka aktivnih članov.
Kot je nekdo izpostavil, nima veze, če je član s funkcijo ali brez nje, vsakdo lahko pomaga.
Predloge pa lahko tudi pošiljate na mail info@bmw-klub.si ali pa preprosto odprete temo v teh podforumih. Vse se da, če je volja. :ok
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Luky
Luky

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 358
  • Avtomobil: kolo

To bi bilo lepo spremenit, ne da sm jst cel zmeden in mislim da mi spomin šepa.

Javni linč je pač najbolj enostavn, torej zakaj ne? Če bi nekdo 5 let nazaj Roka javno linčal, mu morda nebi zaupali delo blagajnika?

To da zivimo v pravni drzavi, lepo bi bilo, če bi bilo...

Pomagam vam ugotoviti da kluba sploh ne rabite, posvetite raje čas ki ga zdej porabte za birokracijo, srečanjem. BMW pa ne vozim tko da tudi če bi hotel aktivno pomagat, mislim da me nebi vzeli medse :)
Prikaži več možnosti

Luky
Luky

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne, nisem linkal cele teme, pač pa post, v katerem sam lepo pove, da je bil izvoljen na mesto blagajnika. ;)
Sredstva so bila odtujena klubu, ne nam, klub s svojim predstavnikom je tisti, ki je sprožil pravne postopke, postopke ki tečejo.
LP
Austin

Zanimiva perspektiva :) Komu pa je ukradel če ne vam? Razn če ti nisi član kluba, pol tebi seveda ni..
Prikaži več možnosti

Luky
Luky

BMW fanatik

• Uporabnik

Ogledi BMW tovarn, so nekaj, kar brez kluba ne gre.

Z največjo željo po ponovnem ogledu BMW Mobile tradition! :ok

Če je namen klub spet postavit na noge (v pravem pomenu besede), sem zraven. Itak bo letos organiziranih veliko panoramskih in piknikov.

Klub na papirju brezveze da obstaja, če ni dogodkov in druženj... :)

Od kje ti ta info da negre brez kluba?

edit: se opravičujem za veliko število postov.

Urejal Luky, 01.02.2013, 11:38.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 821
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Govora je o Mobile Tradition, ne o navadnem obisku tovarne ali pa tistega splošnega muzeja. V Mobile tradition prideš samo s povabilom, ali v okviru kakega uradnega BMW kluba. In za videt je :eek2 Bil dvakrat pa bi še šel. Navaden BMW muzej je otroček v primerjavi z njim.

:eek Zdaj sem prebral. Bivši tajnik je ukradel klubski denar? O moj bog.
Ta je bila pa nizka:frown

BLAGAJNIK. :ok Bivši tajnik je bil Tomzl, trenutni sem jaz, in noben od naju niti ni bil pooblaščen da dostopa do računa kluba.

Torej zaenkrat edina prednost kluba je da ste lahko uporabljali BMW logotipe in ime?

Omenil sem samo eno od stvari. Drugo ti je npr. Austin.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 547
  • Avtomobil: R6 topless

Sorgo, veš mogoče koliko jih je sodelovalo pri organizaciji? Sliši se kot logistično zelo zahteven projekt, nekaj kar bi morali vsi člani v klubu tako ali drugače sodelovati, da uspe.

Iskreno povedano ne vem.
Na samem eventu sem opazil približno 10 ljudi z majico STAFF, ki so bili razporejeni tako:
- Organizator. On je bil glavni in leteči, povsod ga je bilo dovolj.
- 3-4 za šankom
- 2 pod "balonom" na oddelku drift show-a
- 2 drifterja ter 2 "pomočnika"
- Dve zelo mični hostesi, ki sta delili letake z sponzorji ter kuponi za popust

To je bilo to na dan eventa. Koliko jih pa je sodelovalo pri organizaciji od a do ž pa ne vem.

Upam, da se razumemo, da prejšnji post ni bil z namenom, če oni lahko zakaj mi ne moremo, temveč z namenom, da kdo razume koliko je vsega na glavni dan, koliko pa še v ozadju.

Urejal Sorgo, 01.02.2013, 14:36.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 700
  • Avtomobil: e90 M3

Nekdo je rekel, da je clanov kluba prevec in da so iz razlicnih koncev države.
Imam predlog:
Naj se ustanovijo regijski (lokalni) klubi al kako se temu rece.
Naj se ustanovi nekaj podklubov:
Recimo klub za vse kar je od trojan do maribora, prekmurje, primorska + goriška, notranjska + ljubljanska kotlina, gorenjska, dolenjska.
Res da se mora s tem organizirat vec ljudi na koncu imaš 6 lokalnih klubov, pri katerih se pobira članarina recimo 30-50€. Še vedno bo matični klub AK BMW imel svoje člane plus 6 lokalnih klubov. Za stalne člane glavnega kluba bi bile članarine višje recimo od 50-100€, dobili pa bi tudi del članarin lokalnih klubov (logično), s tem posledično več prihodkov, ker bi se včlanjevalo več ljudi.
Vsak lokalni klub bi organiziral lastne evente panoramske po lastnih željah in zmožnostih seveda,... Na svojem okraju in to bi bilo to. Ne bi bilo brezveznega norenja sem in tja, za event ne bi bili zadolženi ljudje ki so razkropljeni po celi državi pač pa tisti ki na območju evennta živijo (precej enostavneje kajne? Še vedno pa tudi to ni čisto simpl.)

Na koncu bi vodenje kluba postalo enostavnejše, saj bi lokalni klubi vodili svoje seveda še vedno pod nadzorom glavnega kluba, pri čemer pa bi bili osebki v glavnem klubu razbremenjeni prevečih obveznosti. Vse funkcije in dolžnosti pa bi bile enakomerno razporejene in posledično na nikomer nebi bilo velikih pritiskov.
Delovanje pa bi bilo podobno korporaciji (ce veste kako korporacija deluje). Jaz slučajno delam v firmi ki je del korporacije in laufa vse veliko lažje, ker niso vsa remena na enem podjetju pač pa razporejena na več podružničnih.
Po mojem se s tem vse skupaj precej olajša.
Seveda za večje evente pa bi bil logično pristojen glavni klub ob seveda pomoči lokalnih manjših klubov (hitrejše dobivanje sponzorjev,... Ker pač več ljudi več ve in s temje več poznanstev).

Morda sem vse skupaj skompliciral v nulo ampak meni osebno se to zdi edini način s katerim dosežeš več članov, manj pritiskov, manj stroškov, lažjo koordinacijo, boljšo zagnanost in veliko več druženja, se pravi 10 muh na en zamah!

Mogoče vam je ta ideja totalno bedasta, ampak meni se zdi zelo dobra.

Lp
Kristjan

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti
    • BMW<3 je všeč

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 037

Matr sem pa presenecen ... moram reci ... da se taki lokalni tajkuni inflirtrirajo takole pa domnevno kradejo bogi klubski denar ... :crazy

Res ne bi si mislil. Ja ocitno so bili to casi ko se je kradlo vsepovprek.:crazy

Le sporocite kaksen bo rezultat!:ok
.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik

Kar je BMW4everafter napisal niti ni toliko napačno v zvezi s predpostavko, da so na regijah in s tem na "čelih" kluba zanesljivi ljudje.
V samem bistvu je to kakor McDonald's. Ena glavna firma z več poddružnicami ter vodij, kjer je vse v bistvu enako, ampak ni :ok2

Urejal Sorgo, 01.02.2013, 15:13.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Fantje da ne boste zdej tople vode odkrival ... :)

No kakorkoli. Ce smo ze v zanosu idej ... Kaj pa ce mi ustanovili svojo stranko? Stranka za boljso mobilnost, ali pa nekaj takega? Kdo je za?

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 821
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Upam, da se razumemo, da prejšnji post ni bil z namenom, če oni lahko zakaj mi ne moremo, temveč z namenom, da kdo razume koliko je vsega na glavni dan, koliko pa še v ozadju.

Brez skrbi, se razumemo. :ok
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

AK1970
AK1970

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 44
  • Avtomobil: BMW 740i

se mi zdi bolje,
lokalne sekcije znotraj enega kluba kot pa neskončno klubov, ki tekmujejo med samo za člane
hirarhija se pa tako vedno ustvari, drugače je anarhija
:confused
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Mislim jaz sem predlagal in glede na to da kooperacijske združbe delujejo gladko ni tako napačna stvar. Kot je tudi nekdo omenil omejiš konkurenco seveda pa moras v vsakem okraju izbrat vodstvo ki je zanesljivo!!
Seveda je dovolj 1 vodilni ki sprejema odločitve in ne vec hkrati.
Mislim da se naredit marsikaj samo lotit se je treba :)
Hierarhija pa more bit drugace vemo kje smo.
Vsak za svojo pozicijo odgovarja in pika. In vsak bo pac poslusal predloge drugih naredil kar mu je receno.
Nek sistem mora vseeno bit

Urejal BMW4everafter, 01.02.2013, 15:37.

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Kdaj bo naslednji zbor BAKSa in kje?

Urejal _peters_, 01.02.2013, 17:54.

Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 139
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Tako majhni smo pa rabimo več podklubov ker se nam ne da zapeljat 100km :crazy Takih članov grdo rečeno sploh ne rabiš :fight

Zadeve res niso rožnate. Dolenjci smo večkrat ob eventih kontaktirali klub da bi zadevo delali pod okriljem kluba. Tudi zahtevali nismo veliko ali skoraj nič. Bolj kot denarna podpora bi bila dobrodošla moralna podpora in mogoče kakšno obvestilo za člane da se nekje pa vseeno nekaj dogaja. 3-4 leta nazaj smo bili skoraj vsi dolenjci člani kluba. Sedaj sem jaz eden redkih pa tudi ne vem če sem še. Mislim da mi je poteklo enkrat okoli novega leta. Obvestila od kluba ni, tajnika sem kontaktiral in je rekel da bo sporočil nazaj......tega je par tednov odgovora ni :confused Res sem zagrižen BMW-jaš in bom neglede na vse verjetno spet plačal članarino. Z razliko od nekaterih v zameno ne rabim ne popustov, ne zastonj eventov, ne zastonj artiklov. Želel bi si samo da se nekaj dogaja pa četudi event vseeno plačam !!!

LP

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti
    • Austin Powers in user_x uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarian Murder Weapon
Bavarian Murder Weapon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 023

Tako majhni smo pa rabimo več podklubov ker se nam ne da zapeljat 100km :crazy Takih članov grdo rečeno sploh ne rabiš :fight

se strinjam naj se malo pogleda ameriške forume, ko folk prepotuje po 1000km samo za srečanja, taki naj pozabijo na klub in karkoli, sem dal v življenju sigurno nad 100.000km za take stvari nevem kje je problem.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Kdaj bo naslednji zbor BAKSa in kje?

V roku 6 tednov. Najverjetneje v Ljubljani. Bo objavljeno vsaj 30 dni prej. ;)
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Zadeve res niso rožnate. Dolenjci smo večkrat ob eventih kontaktirali klub da bi zadevo delali pod okriljem kluba. Tudi zahtevali nismo veliko ali skoraj nič. Bolj kot denarna podpora bi bila dobrodošla moralna podpora in mogoče kakšno obvestilo za člane da se nekje pa vseeno nekaj dogaja. 3-4 leta nazaj smo bili skoraj vsi dolenjci člani kluba. Sedaj sem jaz eden redkih pa tudi ne vem če sem še. Mislim da mi je poteklo enkrat okoli novega leta. Obvestila od kluba ni, tajnika sem kontaktiral in je rekel da bo sporočil nazaj......tega je par tednov odgovora ni :confused Res sem zagrižen BMW-jaš in bom neglede na vse verjetno spet plačal članarino. Z razliko od nekaterih v zameno ne rabim ne popustov, ne zastonj eventov, ne zastonj artiklov. Želel bi si samo da se nekaj dogaja pa četudi event vseeno plačam !!!

LP

to sem predlagal zato, ker je nekdo rekel prej, da je treba narediti ne vem koliko km in bencian pokurit da se nekaj organizira.

Lp

Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik

No fantje ne pozabit tudi na drug del...časovna stiska.
Vem, da se marsikdaj maričesa nisem udeležil, pa sem imel pred nosom, ker sem delal (troizmenski urnik, sobote, nedelje, prazniki...).
Se pa strinjam, da tisti, ki imajo čas in se samo pritožujejo, da ni ničesar istočasno pa jim je žal xx€ za benz in se malo zapeljat, da nimajo v bistvu sploh kaj "piskat".
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.