Skoči na vsebino

Neaktivnost kluba #2

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
139 odgovorov v temi
lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 456
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

to sem predlagal zato, ker je nekdo rekel prej, da je treba narediti ne vem koliko km in bencian pokurit da se nekaj organizira.

Lp

Rešitev je zelo enostavna. Organizacijo dogodkov je treba prepustit lokalnim članom pod okriljem BAKS. Prvo, dogovor na nivoju kluba kaj in kje se organizira in seveda privolitev lokalcev da to izpeljejo. In tako kot je @andrej777 napisal, pomoč tako in drugačno od BAKS-a. S tem zmanjšaš stroške za organizatorje in pridobiš na času. Seveda je treba vse dogodke pozorno izplanirat na začetku ali na koncu leta da ne pride do zmešnjave pri terminih. Tukaj bi se dalo še razlagat kako pridet do čim bolj učinkovitega organiziranja dogodkov.
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 739
  • Avtomobil: Črn BMW

Mogoče malo izven konteksta; že en čas spremljam forum in nisem nikjer opazil debate o tedenskih ali mesečnih srečanjih forumašev v Ljubljani ali okolici. Samo jaz nisem opazil, ali jih dejansko ni?

Vsako, ponavljam VSAKO soboto oz. ned se nas je v povprečju zbralo 20+ BMW-jašev, pred leti in to smo se dobivali kar nekaj časa, potem je zadeva zamrla, nažalost.
Lokacija, Pržan, bilo je odlično:frown
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 127
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Zakaj imamo dve temi za isto temo?

Poleg te je tudi: Predlogi za izboljšanje delovanja BAKS, ideje, nasveti. Vse na enem mestu.

:confused

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 295
  • Avtomobil: e90 M3

Rešitev je zelo enostavna. Organizacijo dogodkov je treba prepustit lokalnim članom pod okriljem BAKS. Prvo, dogovor na nivoju kluba kaj in kje se organizira in seveda privolitev lokalcev da to izpeljejo. In tako kot je @andrej777 napisal, pomoč tako in drugačno od BAKS-a. S tem zmanjšaš stroške za organizatorje in pridobiš na času. Seveda je treba vse dogodke pozorno izplanirat na začetku ali na koncu leta da ne pride do zmešnjave pri terminih. Tukaj bi se dalo še razlagat kako pridet do čim bolj učinkovitega organiziranja dogodkov.

No to sem jaz prej govoril. Da lokalni fantje, ki živijo tam jer je dogodek pač se pomtrajo in organizirajo pod vodstvom in okriljem glavnega kluba :) čisto enostavna zadeva, če se mene vpraša.

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Zakaj imamo dve temi za isto temo?

Poleg te je tudi: Predlogi za izboljšanje delovanja BAKS, ideje, nasveti. Vse na enem mestu.

:confused

Naslov te teme je neaktivnost kluba, kar ima samo po sebi negativni predznak in je mišljena pojasnilom, zakaj je klub neaktiven.
Nova tema pa naj bo pozitivna, z idejami, ki naj se, v okviru finančnih in organizacijskih zmožnosti tudi realizirajo.
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 127
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Naslov te teme je neaktivnost kluba, kar ima samo po sebi negativni predznak in je mišljena pojasnilom, zakaj je klub neaktiven.
Nova tema pa naj bo pozitivna, z idejami, ki naj se, v okviru finančnih in organizacijskih zmožnosti tudi realizirajo.
LP
Austin

Ok, a tukaj so tudi že predlogi itd... je pa res... tukaj je tudi malo negativne energije... kdor hoče, bo svoje predloge prekopiral v novo temo :ok

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Ok, a tukaj so tudi že predlogi itd... je pa res... tukaj je tudi malo negativne energije... kdor hoče, bo svoje predloge prekopiral v novo temo :ok

Bom prestavil predloge v drugo temo. ;)
LP
Austin

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 208
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Sedaj sem jaz eden redkih pa tudi ne vem če sem še. Mislim da mi je poteklo enkrat okoli novega leta. Obvestila od kluba ni, tajnika sem kontaktiral in je rekel da bo sporočil nazaj......tega je par tednov odgovora ni :confused

Poteče ti konec marca, zato ti tudi nisem odgovoril ker sem menil da je še čas. Ti pa drugače datum vsakič piše tudi na članski izkaznici. :ok
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 181
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Hvala, vem da je na članski pa nevem kje je :ok2 Vseeno upam da obveščanje članov o poteku članstva sedaj deluje. Bemu boga, že vsak zobar ti dva dni pred datumom pošlje sms da si naročen :ok2

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 208
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A res? Moram svoji zobarci to povedat. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik

Res, jaz sem kar čudno pogledal ko sem kakšne dve leti nazaj od svoje zobarce prvič dobil SMS. :eek Pa nimam kakšne nadstandardne zobarce ampak čist običajno ;)

Firme ki ponujajo pošiljanje SMS-ov kjer lahko namesto telefonske piše skoraj karkoli hočeš obstatajo. cena SMS-a je cca 30 centov. Se pravi pri 50 članih je to 15€.

Lepo narediš mesečno komu poteče članstvo in pošlješ SMS-e ;) BMW avto klub SLO: obveščamo vas da vam v prihodnjem mesecu poteče članstvo v našem klubu, za podaljšanje se obrnite na.....

Urejal andrej777, 06.02.2013, 08:32.

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Res, jaz sem kar čudno pogledal ko sem kakšne dve leti nazaj od svoje zobarce prvič dobil SMS. :eek Pa nimam kakšne nadstandardne zobarce ampak čist običajno ;)

Firme ki ponujajo pošiljanje SMS-ov kjer lahko namesto telefonske piše skoraj karkoli hočeš obstatajo. cena SMS-a je cca 30 centov. Se pravi pri 50 članih je to 15€.

Lepo narediš mesečno komu poteče članstvo in pošlješ SMS-e ;) BMW avto klub SLO: obveščamo vas da vam v prihodnjem mesecu poteče članstvo v našem klubu, za podaljšanje se obrnite na.....

SMS obveščanja smo se v preteklosti že posluževali - kar verjetno veš - če si šel lani v Munchen. :)
Vseeno je precej ceneje, če se to naredi preko e-mailov. :)
LP
Austin

Prikaži več možnosti

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 073
  • Avtomobil: Bmw

Sem prebral od A do Ž.
Med listanjem postov je bilo od začetka proti koncu vsakič bolj opazit "pozitivo" in mislim, da če se bote lotili na pravi način bo ta klub še zaživel. Seveda je za to potrebno precej truda, časa itd. Veliko več kot si nekateri predstavljajo.
Sam nisem nikakršen "stručko" kar se tiče teh zadev, se bom pa z veseljem pridružil klubu, plačeval članarino, doplačal za kak event, prostovoljno pomagal pri organiziranju/izvedbi le teh na bilo kak način...in mislim, da nisem edini, ki tako razmišlja...ampak vsi mi (tisti, ki tako razmišljamo) potrebujem neko vrsto motivacije, da se bo res nekaj premaknilo/izpeljalo/izboljšalo.

To je moje mnenje.

LP
Deyo

:bmw e36 318is coupe; e36 320i; e39 523i :jok ; e39 523i lpg; e60 530i; e39 540iA :coole39 530d "M"
Fact: "There`s no girl that has lines as pretty as the E39 M5!" :-D

Prikaži več možnosti
    • Austin Powers in jurejecar1 uporabnikom je všeč to sporočilo

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 791
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

A je klub kdaj organiziral tudi kakšen ogled avtomobilskega salona?
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 402
  • Avtomobil: ///M

A je klub kdaj organiziral tudi kakšen ogled avtomobilskega salona?

Ne vem če je glih salon: http://www.bmwslo.co...24-oktober-2012

Urejal SONiK, 14.02.2013, 19:26.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 791
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Ne vem če je glih salon: http://www.bmwslo.co...24-oktober-2012

Na tem izletu sem bil :) zanimalo me je, če se je kdaj organiziralo izlet na kakšen avtomobilski salon (Ženeva, Frankfurt, ...)
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik

Na tem izletu sem bil :) zanimalo me je, če se je kdaj organiziralo izlet na kakšen avtomobilski salon (Ženeva, Frankfurt, ...)

Dobra ideja :metalc

Prikaži več možnosti

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 690
  • Avtomobil: f30 318d

Ženeva je v Marcu. Jaz po vsej verjetnosti grem.

Mogoče ne bi bilo neumno razmislit o avtobusu, če bi se nas nabralo več :ok2 :beer
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik

Ajde user, dajmo začet zbirat prijave :ok2 Jaz pa spet skonto/sponzorsko peljem ;)

Prikaži več možnosti

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 690
  • Avtomobil: f30 318d

Ajde user, dajmo začet zbirat prijave :ok2 Jaz pa spet skonto/sponzorsko peljem ;)

Evo... user_x 4 :ok2 (pa ne da bi zasedu 4 place, ker bi hotu bit na komot, ampak, ker smo se 4 že pogovarjal, da gremo z avtom :ok2 :hihi)

EDIT: dej mal preračunej, kolk bi nas udaru po žepu.

Drugače sem nekaj gledal, mislim da, na Kolektivi, je bilo 99 eur/osebi s karto in prevozom ;)

Urejal user_x, 14.02.2013, 20:10.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.