Skoči na vsebino

E92 320d Fly Ljubljana

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
14 odgovorov v temi
Virtus
Virtus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 200
  • Avtomobil: vespa

Hej,

Ce je kdo ki se odloca za nakup trojkice, je sedaj ponovno akcija kot lani, le da tokrat namesto s touringom s coupejem.

http://www.flyljublj...8880-evrov/3711

Potrebna je registracija, da se natisne kupon, nato pa obisk trgovca.
Prikaži več možnosti

Dynavin
Dynavin

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 454
  • Avtomobil: MB, BMW, Audi & VW

Če pa bi kdo rad dodal boljše ozvočenje in navigacijo pa naj kontaktira mene :)
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 025
  • Avtomobil: Nemški

http://www.flyljublj...ur-mesecno/3711

Tokrat nova akcija

BMW 114i že za 17.455 EUR ali 239 EUR mesečno

Objavljena slika

Urejal BMW Deutschland, 09.08.2014, 08:10.

Prikaži več možnosti

AJ
AJ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 317

in kje dobiš Bmw kupon ugodnosti?

lp
BMW=1A
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 127
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Brezplačno se včlaniš v flyljubljana.

Navodila iz prvega posta so popolna:

Potrebna je registracija, da se natisne kupon, nato pa obisk trgovca.

Urejal LEO37, 09.08.2014, 12:33.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 853
  • Avtomobil: BMW 3 FL

114i, pa še bela nekovinska barva, c'mon no kdo bo to kupil ??
Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 531
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

114i, pa še bela nekovinska barva, c'mon no kdo bo to kupil ??

A se hecaš, samo 17k€ za novega "BMW-ja", cel kup kupcev bo navalilo kot svinja na kukuruz! Gre predvsem za kupce, ki niso že od prej zagriženi BMW-jaši, ker je bil nov predrag, rabljenega pa niso upali kupit. Večina jih itak ne ve niti na kateri strani imajo pogon, tako da jih tudi razlika med oskubljeno 114i ali pa bogato opremljeno 535i ne bo odvrnila od nakupa. :ok

BMW je že davno zavohal €€€ tudi v tistih segmentih, kjer prej ni bil prisoten, ne glede na ugled znamke.

Sicer oskubljen 114i slabši od ostalih znamk nižjega in srednjega razreda najbrž ni, je pa še vedno daleč do BMW-ja brez narekovajev. :ok2
========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

bivši BMWaš
bivši BMWaš

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 47
  • Avtomobil: Honda Stream, Opel Vectra

Jaz razmišljam, da bi kupil. Nikoli nisem užival v hudih pospeških, zdaj sem pa itak že prestar :-) Mi je pa zelo všeč agilnost BMWja v ovinkih in tu na Krasu ni treba dirkati, da v tem uživam. Svojčas sem imel BMWja, a so potem prišli otroci, pa nečakinje, ... in sem kupil enoprostorec. Zdaj se vozim 1-2x na teden sam v Ljubljano, 20 minut po ovinkastih cestah, kjer niti ni dosti možnosti za prehitevanje, nato pa 40 minut po AC, kjer pač vozim 140-150 km/h in to je to.
Ker sem po naravi škrtica (še sam ne vem zakaj, a tak pač sem), ne bi rad plačal plačal dodatkov 2x dražje kot bi jih npr. v VWju (klima, tempomat, ksenon), se mi zdi najcenejši BMW, torej 114i, še vedno smiselna rešitev.
OK, razmišljam tudi, da bi kupil rabljenega BMWja za 17,5k€, ampak: na rabljene avte se ne spoznam, večji avto ne potrebujem, pa še vzdrževanje in vse ostalo pride dražje (ah, spet ta moja škrtost :-) )

Bom pa hvaležen vsake uničujoče kritike. Predvsem me zanima, ali je to res tako ugodno, ali bi si izposloval podoben popust tudi če bi se malo sprehajal med trgovci?
Tenks!
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 127
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Ko boš v LJ skoči na AC Cosmos v salon in poglej, kaj ti ponudijo za nakup novega ali Premium Selection... sedaj veš, kaj se da doseči v akciji, tako da poskusi iztržiti nekaj več, pa bo :ok

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 853
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Jaz razmišljam, da bi kupil. Nikoli nisem užival v hudih pospeških, zdaj sem pa itak že prestar :-) Mi je pa zelo všeč agilnost BMWja v ovinkih in tu na Krasu ni treba dirkati, da v tem uživam. Svojčas sem imel BMWja, a so potem prišli otroci, pa nečakinje, ... in sem kupil enoprostorec. Zdaj se vozim 1-2x na teden sam v Ljubljano, 20 minut po ovinkastih cestah, kjer niti ni dosti možnosti za prehitevanje, nato pa 40 minut po AC, kjer pač vozim 140-150 km/h in to je to.
Ker sem po naravi škrtica (še sam ne vem zakaj, a tak pač sem), ne bi rad plačal plačal dodatkov 2x dražje kot bi jih npr. v VWju (klima, tempomat, ksenon), se mi zdi najcenejši BMW, torej 114i, še vedno smiselna rešitev.
OK, razmišljam tudi, da bi kupil rabljenega BMWja za 17,5k€, ampak: na rabljene avte se ne spoznam, večji avto ne potrebujem, pa še vzdrževanje in vse ostalo pride dražje (ah, spet ta moja škrtost :-) )

Bom pa hvaležen vsake uničujoče kritike. Predvsem me zanima, ali je to res tako ugodno, ali bi si izposloval podoben popust tudi če bi se malo sprehajal med trgovci?
Tenks!

Tudi če si "škrtica" kot praviš, ti bo kasneje še žal, dodatki kot so tempomat, klima, xenon, idrive je dandanes v letnikih od 2009 naprej "nič kaj posebnega", se pa seveda za te dodatek pri prestižnejših znamkah (pa če to so ali ne, trg dela svoje) drag "špas" :laugh
Prikaži več možnosti

bivši BMWaš
bivši BMWaš

Začetnik

• Uporabnik

Hvala za ta res dober nasvet. Sicer se nisem nikoli pogajal pri nakupu avta, zato bom še malo pogledal po forumu. Nekje sem prebral, da lahko dosežeš 10% popust na avte, ki jih imajo na zalogi.
Ali imaš kaj pojma, koliko lahko iztržim na oglaševane premium selection cene?
Prikaži več možnosti

bivši BMWaš
bivši BMWaš

Začetnik

• Uporabnik

Evo, tole sem izvedel v trgovini: cena je res ugodna, če kupiš goli 114i. Če pa kupiš mnogo dodatkov si praktično na istem z drugimi akcijami, npr. joy edition (če seveda izbereš ravno te dodatke, ki so v joc edition), ali pa s popustom, ki ga lahko še iztržiš na normalen model z neko bogatejšo opremo.
SKLEP: akcja je bolj zato, da ljudi privabi v trgovino, potem jim bo pa kak dober prodajalec že prodal dobro opremljeno enko za 25k EUR in več.
Če si pa totalna škrtica tako kot jaz, prideš dobro skozi, če kupiš res goli model. Ampak potem moraš računati, da ga boš kot rabljenega kasneje težko prodal. Spet je to OK, če si taka škrtica, da vožiš isti avto 10 let in več.
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 914
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Kaj je torej zakljucek zgodbe, bos kupil ali ne?
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 899
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Evo, tole sem izvedel v trgovini: cena je res ugodna, če kupiš goli 114i. Če pa kupiš mnogo dodatkov si praktično na istem z drugimi akcijami, npr. joy edition (če seveda izbereš ravno te dodatke, ki so v joc edition), ali pa s popustom, ki ga lahko še iztržiš na normalen model z neko bogatejšo opremo.
SKLEP: akcja je bolj zato, da ljudi privabi v trgovino, potem jim bo pa kak dober prodajalec že prodal dobro opremljeno enko za 25k EUR in več.
Če si pa totalna škrtica tako kot jaz, prideš dobro skozi, če kupiš res goli model. Ampak potem moraš računati, da ga boš kot rabljenega kasneje težko prodal. Spet je to OK, če si taka škrtica, da vožiš isti avto 10 let in več.

Zaključek zgodbe bo, da bo kupil Golfa VII za tak denar s Comfortline opremo in kakšnim cukrčkom za isti denar. Dobil bo komfortne sedeže, dvopodročno klimo, tempomat, z malo sreče še ksenon za ta denar.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

bivši BMWaš
bivši BMWaš

Začetnik

• Uporabnik

Kaj je torej zakljucek zgodbe, bos kupil ali ne?

:laugh
To tudi mene zanima :ok
Nekaj več o mojih razmišljanjih in o vtisih s testne vožnje pišem tule:
http://forum.bmwslo....ad.php?t=120608
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.